1000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 1000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 1000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 1000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

1997 yılında İstanbul’da ticaret hayatına başlayan kurucumuz 1 Temmuz 2015 tarihinde Ordu’da Deren Et ve Gıda Ürünleri San.Tic. A.Ş.’yi kurmuştur. 1 Ocak 2017 tarihinde Yason markasını tescil ettirerek şarküteri kafe sektöründe Yason Gurme olarak faaliyetine başlamıştır.
Faaliyet gösteren grubumuz, İstanbul, Ordu, Kastamonu, Gemlik, Antalya, Kırklareli, İzmir, Vakfıkebir, Kıbrıs, Manisa, Bursa ve Balıkesir ‘de yer alan, TSE ve ISO kalite standartları paralelinde üretim yapmakta olan alanında öncü tesislerden tedarik ettiği ürünlerin, müşteri portfoyünü oluşturan catering kuruluşları, lüks restoranlar, oteller, seçkin şarküteri, yerel market zincirlerine dağıtımını yapmaktadır.
Toptan ve perakande satış yöntemiyle hizmet veren Deren Et ve Gıda müşterilerin yüksek kalitedeki ürünlere optimum fiyatlarla sahip olabilmesini hedeflemektedir.
Yason Gurme olarak bu ürünleri son tüketiciye ulaştırmaktadır.
Ürün yelpazesini müşterilerinden gelen talep doğrultusunda genişleten Deren Et ve Gıda, et ürünleri (sucuk,salam,sosis,pastırma), zeytin, peynir çeşitleri,reçel, donuk ürün, içecek grubu başta olmak üzere geniş ürün gamı ile değerli müşterilerinin hizmetindedir.

İlkelerimiz:
Hizmet anlayışının temelinde yatan “Kalite + Güven + Memnuniyet = Süreklilik” ilkesini geleceğe yönelik en büyük yatırım olarak kabul eden Deren Et ve Gıda bu anlayışından ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.
Yükleniyor...