İskenderoğlu Kolot Peyniri 500 Gr

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

İskenderoğlu Kolot Peyniri 500 Gr
 

Kaşar peynirine göre daha yumuşak bir yapısı olan kolot, böldüğünüzde tel tel açılan ve etrafa süt kokusu yayan bir peynirdir. Taze tüketilince süt kokusunun daha iyi alınabildiği kolot peyniri, uzun süre sonra bile sanki dün yapılmış hissini verebilen nadir peynir çeşitlerindendir.

Sıcak görünce hemen eriyen kolot peyniri, muhlama ve kuymaklarda, fırın yemeklerinde ve kahvaltılarda kaşar peyniri yerine alternatif olarak kullanılabilecek lezzetli bir peynirdir. İskenderoğlu Muhlamalık Kolot Peyniri; Trabzon’nun Vakfıkebir ilçesinde üretilerek, vakum ambalajlarda muhafaza edilmektedir. %100 inek sütünden üretilen özel lezzet, sofralarınıza özenle paketlenerek, bozulmadan gelmektedir.

 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün haftaiçi saat 15:00 ve öncesi , cumartesi 12.00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Bu saatler sonrası verilen siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir.

Ordu / Altınordu' da ikamet edenler için haftaiçi saat 15:00 ve öncesi ve cumartesi 12.00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kendi araçlarımızla eve teslim edilir. Bu saatler sonrası verilen siparişleriniz ertesi gün teslim edilir.

DONDURULMUŞ ÜRÜNLER SADECE ORDU VE ÇEVRESİNDE KENDİ ÖZEL DONANIMLI ARAÇLARIMIZLA SEVK EDİLEBİLİR, KARGO YAPILMAZ !!!


 
Yükleniyor...